Witam! Chciałem sprostować wypowiedź użytkownika "skinekpl". Pływał on na KOZIOROŻCU O-02, a nie na B-02! Wprowadził nas w mały błędzik. Koziorożec B-02 jest dalej w "Żegludze Bydgoskiej", był wynajmowany przez Mierport Marka Mierwy, a teraz jest chyba w Czarnkowie i prawdopodobnie czeka na pocięcie! Szkoda, że nikt go niechce, to był najlepszy z Koziołków!
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum. możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum. nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji. nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum. nie możesz dodawać załączniki w tym forum. nie możesz pobierać załączniki na tym forum.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies